koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

 

 

KOMUNIKAČNÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

   Zdarma ke stažení programovatelného audio rekordéru a přehrávače AudioTime

Audio Time (naplánuje nahrávání a přehrávání zvuku) 

Program AudioTime umožňuje naplánovat počítač se systémem Windows tak, aby nahrával nebo přehrával zvuk v určitých datech a časech. Může přehrávat soubor během záznamu a nahrávat nebo přehrávat více souborů najednou (pokud máte nainstalovánu více než jednu zvukovou kartu).  AudioTime je ideální pro rozhlasové stanice, které pravidelně potřebují nahrávat síťové programy v pevnou dobu.

 

   Klikněte zde pro více informací o Axon Virtual PBX System

Virtuální PBX systém Axon

Axon je virtuální ústředna pro Windows nebo Linux navržená pro správu hovorů v obchodním nebo call centru. Každá firma, ať už malá nebo velká, může nyní implementovat škálovatelnou pobočkovou ústřednu založenou na VoIP instalací tohoto softwaru na libovolném počítači. Software funguje jako plně vybavený telefonní přepínač připojující se k telefonním linkám a pobočkám pomocí nejmodernější technologie VoIP.

 

   Klikněte zde pro více informací o VRS Multichannel Voice Recorder
Vícekanálový zvukový a telefonní záznamník VRS 

VRS Telephone and Voice Recording  je profesionální aplikace pro nahrávání hlasu, která se používá pro nahrávání telefonní linky, protokolování rozhlasových stanic, nahrávání v kontrolních místnostech a mnohem více pro počítače se systémem Windows nebo Linux. Tento vícekanálový software pro záznam zvuku může nahrávat až 64 zvukových kanálů současně s automatickým spuštěním a zastavením, pokud je to nutné. VRS je vybaven digitálním zpracováním signálu pro zlepšení srozumitelnosti hlasu a automatické  řízení úrovně. Nahrávky jsou automaticky komprimovány pro archivaci. Později je lze vyhledávat podle data, času, řádku nebo jiných dat.  

 

 Stáhněte si webový server Dictate Internet Dictation Server                                                                    

Web Dictate (internetový diktátový systém)       

Web Dictate je internetový diktátový systém, který umožňuje uživatelům nahrávat, upravovat a odesílat diktát z jakéhokoli webového prohlížeče s podporou Java. Tento webový diktátový server je ideální pro velké organizace, jako jsou školy, nemocnice a laboratoře, kde nejsou počítače přiřazeny, nebo pro společnosti se vzdáleným nebo cestujícím personálem. Webový diktát může pojmout jednoho až 10 000 uživatelů. Jednoduše nainstalujte Web Dictate do počítače se systémem Windows a přidejte uživatele. Poté zadáte uživatelům adresu serveru (URL) a přihlásí se pomocí svého webového prohlížeče. 

                                                             

  Klikněte sem a stáhněte si hlasový e-mailový systém Vemail                                                           

Vemail Voice Email (hlasové zprávy pomocí email)

Vemail je hlasový e-mailový software, který umožňuje nahrávat a odesílat zvukové zprávy a poznámky pomocí běžných emailů z PC nebo Pocket PC. Jednoduše zadejte e-mailovou adresu a během hovoru stiskněte a podržte klávesu F6. Po dokončení nahrávání bude zpráva komprimována a automaticky odeslána jako e-mail. Zvukový e-mail lze přehrávat pomocí standardního přehrávače médií. Typické aplikace: rychlé zprávy v kanceláři. Je rychlejší někoho zavolat, než napsat e-mail nebo hovor; zprávy mezi přáteli - zvukové e-maily mohou být mnohem více osobní než textové; pro lidi se zdravotním postižením, pro které je obtížné psát.

 Stáhněte si Verity Parental Control Software                                                                     

Verity sleduje aktivitu počítače dítěte

Verity Parental Control ( „Rodičovská kontrola“) umožňuje snadno a neinvazivně sledovat, co vaše děti dělají na počítači a online. Po rychlém nastavení začne Verity protokolovat používané programy, navštívené webové stránky, pořizovat snímky obrazovky a další. Všechna data jsou přístupná prostřednictvím webového rozhraní chráněného heslem. Blokujte nevhodné webové stránky a aplikace.

 

tonegen_thumb

Generování zvukových tónů 

Vytvářejte sinusové vlny, frekvence nebo bílý šum pro zvukové testovací tóny  s programem Tone Generator.

 

     

appicon

 

 

Synchronizace a nahrávání FTP

Fling je ruční nebo automatický FTP software, který pomáhá automatizovat nahrávání nebo přenos souborů.

 

 

appicon

 

 

FTP klient     

Classic FTP je intuitivní a spolehlivý FTP klient, který usnadňuje odesílání souborů nebo údržbu webových stránek.

 

 Click here to download Uplink Skype to SIP Adapter                                                               

Uplink Skype To Sip Converter (přepojí VoIP se Skype)

Uplink spojuje VoIP hovory protokolu SIP s proprietární telefonní sítí Skype. Funguje to oběma směry. Protokol SIP se stal průmyslovým standardem pro VoIP, zatímco  IP telefon 'Skype' má téměř kultovní následování na trhu s mládeží.

 

Kamerový systém                                    

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Možno kombinovat s poplachovým systémem.

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

 

 

                                                                                             zpět