ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

                                                                                                                                       

   

 

PŘEVODNÍKOVÝ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

appicon

 

Převést video

Prism je neuvěřitelně snadno použitelný převaděč videa pro převod video souborů do mnoha různých formátů. Už nikdy nemějte potíže se sledováním videosouboru.

switchicon

 

Převést zvuk

Switch dokáže  komprimovat a kódovat zvukové soubory ze všech populárních formátů zvukových souborů, včetně mp3, wav, wma, flac a mnoho dalších zvukových formátů.

appicon

 

Převést obrázky

Převést, otáčet a měnit velikost fotografií. Převod obrázků mezi širokou škálu formátů, včetně jpg, tiff, png, gif a pdf. Skvělý nástroj pro sdílení fotografií. To všechno Pixillion.

appicon

 

Převést dokumenty

Doxillion je víceformátový převodník souborů dokumentů, který se velmi snadno používá pro převod textových dokumentů a obsahuje dávkový převodník pro rychlou hromadnou konverzi souborů.

 

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

rip_icon

 

 

Převod CD do MP3

Převeďte zvukové stopy ze zvukových CD na vysoce kvalitní digitální zvukové soubory wav nebo mp3 uložené na pevném disku. Pomocí Express Rip.

gricon

 

Převést vinylové desky

Převeďte své staré vinylové desky a audiokazety na digitální MP3 soubory pomocí Golden Records. Nebo převeďte tato alba na CD a vdechnete tak svým starým oblíbencům nové životy.

appicon

 

Převést archivní soubory

S Express Zip můžete snadno vytvářet nové soubory zip nebo převádět jiné komprimované typy souborů (např. Rar, dehet, gz) na soubory zip pro snazší sdílení a kompatibilitu.

appicon

 

Software tiskárna PDF

Pomocí Bolt PDF Printer můžete snadno vytvářet soubory PDF. Jednoduše vyberte Bolt PDF z nabídky tisku v jakékoli aplikaci a Bolt vytvoří soubor PDF.

burnicon

 

Software pro vypalování disků

Software Express Burn umožňuje rychlé a snadné vytváření disků CD, DVD a Blu-ray. Nejrychlejší vypalovačka na světě.

 

appicon 

Převod 3D sítí

Spin 3D je snadno použitelný převodník 3D ok, který převádí do/z formátů včetně STL, 3DP, 3MF, OBJ a PLY.

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

 

                                                                                                     zpět