koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

 

 

DIKTOVACÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

ed_icon

 

Software pro digitální diktování

Zaznamenejte a odešlete diktát k přepisu pomocí počítačového diktátového softwaru Express Dictate. Je to hlasový záznamník pro Windows a Mac.

 

 

 

Kliknutím sem získáte další informace o systému telefonního diktátu DialDictate

 

Systém telefonního diktátu DialDictate      

Tento systém telefonního diktátu vám a dalším uživatelům umožňuje vytáčet do počítače, na kterém je spuštěn program DialDictate, a zaznamenat tam diktát. Po dokončení záznamu program okamžitě pošle diktát mailem vaší písařce.

 

 

pocketicon2

 

 

Aplikace diktafonu

 Pocket Dictate je hlasový záznamník pro Android nebo iPhone, mobilní verze Express Dictate. Diktujte přímo na svém telefonu, potom klepněte na Odeslat a nahraný diktát bude komprimován, zašifrován a automaticky odeslán Vaší pisářce mailem.

 

 

 

Stáhněte si webový server Dictate Internet Dictation Server

 

Internetový diktovací systém

Web Dictate je internetový diktátový systém, který umožňuje uživatelům nahrávat, upravovat a odesílat diktát z jakéhokoli webového prohlížeče s podporou Java. Tento webový diktátový server je ideální pro velké organizace, jako jsou školy, nemocnice a laboratoře, kde nejsou počítače přiřazeny, nebo pro společnosti se vzdáleným nebo cestujícím personálem. Webový diktát může pojmout jednoho až 10 000 uživatelů. Jednoduše nainstalujte Web Dictate do počítače se systémem Windows a přidejte uživatele. Poté zadáte uživatelům adresu serveru (URL) a přihlásí se pomocí svého webového prohlížeče.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

 

esicon

 

Přepisový software

Express Scribe je profesionální nástroj pro přehrávání diktátu, který pomáhá pisatelům při přepisu diktátových nahrávek.

 

 

 

 

fficon

 

Software pro rozšíření textu

FastFox je program pro rozšiřování textu používaný k rychlému a snadnému vkládání běžně psaného textu a může pomoci zkrátit dobu přepisu.

 

 

 

Ochrana kódováním

MEO Encryption je snadný kódovací a dekódovací program pro soubory jakéhokoli typu. Můžete snadno odesílat šifrované e-maily nebo vytvářet šifrované soubory samorozbalovací u příjemce.

 

 

 

 

 

 

 

Počítadlo slov, znaků, řádků

TexTally je softwarová aplikace pro počítání řádků, která má písařkám pomoci spočítat počet slov, řádků nebo znaků v libovolném dokumentu. Vypočte také částku na základě vzorce, který zadáte pro účely fakturace. Program lze kdykoli aktivovat stisknutím klávesové zkratky, i když pracujete na jiných aplikacích. Lze kombinovat s Fast Fox (rozšiřování textu) a Express Invoice (fakturace).

 

 

 

 

appicon

 

Lektor psaní & zábava

Softwarový program pro výuku psaní KeyBlaze učí,  jak urychlit psaní typem dotyku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zpět