koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

 

DOMÁCÍ  A  OSOBNÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

appicon

 

Software pro osobní finance

MoneyLine pomáhá sledovat vaše peníze, bankovní účty a všechny vaše výdaje na jednom místě.

 

 

appicon

 

Upravujte digitální fotografie

PhotoPad je zábavný a snadný editor fotografií, který vám umožní retušovat obrázky, odstraňovat efekt červených očí a skvrn, aplikovat efekty, ořezávat, vylepšovat barvy a další.

 

appicon

 

Vytvářejte prezentace

Vytvářejte prezentace z vašich digitálních fotografií pomocí programu PhotoStage SlideShow, abyste si uchovali své vzpomínky a sdíleli je s rodinou a přáteli. Vaše prezentace může být i  multimediální.

 

appicon

 

Vytvářejte domácí filmy

VideoPad je mocnýí editor videa, který umožňuje importovat nahrávky z každého zdroje včetně videokamery, střihnout, přidat efekty, hudbu nebo slovní doprovod. Nakonec vypálte na DVD nebo přímo z programu exportujte na YouTube.

 

appicon

 

Video animace

Vytvářejte pohybové animace a přidejte je do svých videí pomocí  intuitivního softwaru Express Animate.

 

 

Express Rip MP3 Audio CD Ripper

 

Převod z CD na MP3

Extrahujte digitální zvukové stopy přímo ze zvukových disků CD do vysoce kvalitních souborů MP3 na pevném disku Vašeho počítače. Jednoduše pomocí Express Rip

 

 

vox

 

 

Měnič hlasu v reálném čase

Pomocí Voxal Voice Changer zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom). Vytvářejte vlastní hlasové efekty. Aplikujte efekty i na již existující zvukové soubory (hudba) nebo počítačové  hry. Knihovna efektů. Překladač hlas – text.

 

verbose_thumb

 

 

Profesionální převod textu na řeč

Verbose Text-to-Speech přečte nahlas jakýkoli text v počítači. Převeďte text na mp3 nebo wav a uložte jej pro pozdější poslech. Na nahrávku můžete pomocí měniče hlasu Voxal aplikovat vokální efekty a vytvářet různé charakterové hlasy. Změňte nastavení vlastností hlasu, rychlost, výšku a hlasitost, jak potřebujete. Zábavný ale užitečný způsob poslechu angličtiny!

 

 

Jazykový kouč

Software Language Couch pro procvičení a výuku cizího jazyku. Umožňuje šít na míru lekce ve třídě / skupině. Import audio a video souborů, hlasem ovládané nahrávání aj. Program určený pro jazykové lektory mohou bohatě využít i náročnější samouci.

 

 

 

Vykazování času na projektech

HourGuard Timesheet je ideální pro živnostníky a profesionály, kteří si účtují podle hodinových sazeb. Program lze kombinovat s fakturačním Express Invoice.

 

 

 

 

Software pro personalizaci zvuku

DeskFX  je navržen tak, aby upravoval a vylepšoval hudbu a zvuk přehrávaný prostřednictvím reproduktorů a sluchátek. Mezi zvukové efekty patří ekvalizace, zesílení, reverb, chorus, wahwah, vibrato, tremolo a další. Vytvořte propracovaný, přizpůsobený zvukový zážitek.

 

appicon

 

Software pro domácí design

Vizualizujte a plánujte svůj vysněný dům pomocí DreamPlan a vytvořte realistický 3D domácí model, kompletně s nábytkem, krajinářstvím a dalším.

 

appicon

 

Lektor psaní & zábava

Pprogram pro výuku psaní KeyBlaze je navržen tak, aby pomáhal urychlit psaní typem dotyku.

 

 

 

appicon

 

 Zkuste si to jako DJ!

Pomocí Zulu DJ mixujte hudbu a další zvukové nahrávky živě, přetahujte hudbu, zobrazujte náhled nadcházejících skladeb a další.

 

 

burnicon

 

Vypalování hudby a videí

Vypálte domácí filmy a videa na DVD nebo Blu-ray pomocí Express Burn. Nebo hudbu na CD? Jednoduše přetáhněte, upusťte a vypálte.

 

 

 

gricon

 

Digitalizace vinylových desek

Použijte Golden Records pro snadnou konverzi vašich LP desek a audiokazet na CD nebo MP3.

 

 

 

 

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

 

 

cardworks_thumb

 

 

Vytvořte si vizitky

CardWorks Business Card je snadný software pro vytváření vlastních vizitek. Vyberte si ze široké nabídky šablon a návrhů vizitek. Přidejte své logo nebo fotografii. Tisknete sami nebo exportujte do formátu PDF s vysokým rozlišením a odneste do tiskárny.

 

 

 

Verity sleduje aktivitu počítače dítěte

Verity Parental Control ( „Rodičovská kontrola“) umožňuje snadno a neinvazivně sledovat, co vaše děti dělají na počítači a online. Po rychlém nastavení začne Verity protokolovat používané programy, navštívené webové stránky, pořizovat snímky obrazovky a další. 

Všechna data jsou přístupná prostřednictvím webového rozhraní chráněného heslem. Blokujte nevhodné webové stránky a aplikace.

 

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry  z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Možno kombinovat s poplachovým systémem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automatizované vytáčení hovorů

Express Dial Telephohone Dialer je ideální pro automatické vytáčení velkého seznamu telefonních čísel. Může se např. jednat o uvítací volání pro nové zákazníky, sdělování určité informace v rámci zákaznické podpory,  telefonní ankety a průzkumy, nabídky.

 

 

 

 

Rodokmen

RedWood Family Tree je bezplatný software pro

vytváření stromu života (různé pohledy, grafy, výběry). Zároveň slouží jako výkonná osobní databanka a má další možnosti využití.

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce, nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

 

                                                                                                   zpět