koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

  STREAMING & YouTube SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

appicon

Vytvářejte videa  pro YouTube

Pomocí profesionálního editoru VideoPad můžete různě upravovat video soubory, přidávat efekty, přechody, zvukový doprovod a další. Dokončená videa můžete přímo převádět na YouTube.

 

 

soundtapicon

Záznam streamů z YouTube

Pomocí SoundTap Streaming Audio Recorder můžete nahrávat zvukové bajty z celého internetu. Program zachytí veškerý zvuk, který slyšíte v počítači

appicon

Nahrávejte videa z YouTube

Pomocí programu Debut Video Capture nahrávejte videa z počítače, webové kamery nebo zařízení pro záznam videa. Zachycené klipy mohou pomoci i při vytváření vlastních videí pro YouTube.

 

 

Software pro nahrávání MP3 RecordPad

Převod streamů na YouTube

RecordPad je profesionální a přitom snadné řešení pro nahrávání hlasu či hudby. Nahrávky lze přímo odesílat na YouTube. Pro náročnější úpravy lze přímo z programu vstupovat zvukového editoru WavePad a převodníku Switch.

 

appicon

Převody formátů videa

Prism je převodník video souborů do mnoha různých formátů, vhodných také pro YouTube. Můžete nastavit různé parametry převodu. Prism poslouží i jako rychlý základní video editor.

 

 

switchicon

Převod audio souborů na YouTube

Pomoci převaděče formátů zvukových souborů Switch můžete třeba extrahovat z videa Vaše oblíbené filmové melodie a odeslat přímo na YouTube jako mp3.

Vaše vlastní video vysílání

Program BroadCam vám umožňuje streamovat videa z vašeho PC. Je ideální pro subjekty, které vysílají video sdělení. Lektoři a učitelé tak mohou  snadno nastavit video přenosy na své třídní webové stránce, ale i e-mailové pozvánky pro studenty k jejich sledování.

Zobrazte bannery, které propagují vaši společnost nebo generují příjem z reklamy

 

Vaše vlastní audio vysílání

BroadWave běží na jakémkoli počítači jako server pro streamování živého zvuku přes web. Můžete streamovat i předem nahraný zvuk. Posluchači  mohou streamy přehrávat přímo z webového prohlížeče.

Vysílejte svůj vlastní online rozhlasový program, svou vlastní hudbu. Vytvořte a sdílejte své vlastní internetové podcasty.

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět