koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

TEXTOVÝ A HLASOVÝ SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

 

verbose_thumb

Profesionální převod textu na řeč

Verbose Text-to-Speech přečte nahlas jakýkoli text v počítači. Převeďte text na mp3 nebo wav a uložte jej pro pozdější poslech. Na nahrávku můžete pomocí měniče hlasu Voxal aplikovat vokální a prostorové efekty a vytvářet různé charakterové hlasy. Změňte nastavení vlastností hlasu, rychlost, výšku a hlasitost, jak potřebujete. Program pracuje na pozadí, dokáže přečíst text / textovou selekci v jiných programech (jako Word) nebo na webu, kde se zrovna nacházíte. Lze nastavit na různé hlasy / jazyky, které by si uživatel opatřil. Ve vychozím nastavení je angličtina.

 

 

 

vox

Měnič hlasu v reálném čase a další funkce

Pomocí Voxal Voice Changer zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom). Vytvářejte vlastní hlasové efekty. Aplikujte efekty i na již existující soubory (hudba) nebo postavy v počítačových hrách. Knihovna efektů. Nahrávání hlasu (nejlépe s mikrofonem). Audio soubory odesílá přes e-mail nebo do cloudu. Má také převodník textu na hlas (dobrá pomůcka pro studenty angličtiny).

 

 

esicon

 

Přepisový software

Express Scribe je profesionální nástroj, který pomáhá při přepisu hlasových diktovaných nahrávek. Přehrávání diktátu je s proměnlivou rychlostí, kterou si pisářka reguluje pomocí klávesových zkratek (bez myši) nebo instalovatelného pedálu. Součástí je vyspělý audio přehrávač se zvukovými záložkami, který jako mini přehrávač funguje i v jiných aplikacích (jako Word). Program funguje s textovým expandérem FastFox pro zadávání lékařských, právních nebo jiných odborných nebo i běžných výrazů, fráz, idiomů pomocí klávesových zkratek. Funguje také se softwarem pro rozpoznávání řeči pro automatický převod diktátu resp. mluveného slova na text. Program má mnohé další funkce, je klíčovým prvkem systému offline komunikace Koala.

 

 

fficon

 

Software pro rozšíření textu

FastFox je program pro rozšiřování textu používaný k rychlému a snadnému psaní. Vytvářejte vlastní klávesové zkratky pro libovolný text (třeba i dlouhý matematický či chemický vzorec) nebo obrázky. Velká pomoc nejenom pro lékáře a právníky. Např. učitelé / lektoři si mohou tímto modulárním způsobem připravovat svoje přednášky, pracovníci marketingu své prezentace. Program pracuje na pozadí jako vyspělý systém maker.

 

 

appicon

 

Lektor psaní & zábava

Software pro výuku psaní  KeyBlaze zábavným způsobem učí a vede k urychlení psaní typem dotyku.

 

 

 

 

 

 

Počítadlo slov, znaků, řádků

TexTally je softwarová aplikace pro počítání řádků, která má písařkám pomoci spočítat počet slov, řádků nebo znaků v libovolném dokumentu. Vypočte také částku na základě vzorce, který zadáte pro účely fakturace. Program lze kdykoli aktivovat stisknutím klávesové zkratky, i když pracujete na jiných aplikacích. Lze kombinovat s Fast Fox (rozšiřování textu) a Express Invoice (fakturace).

 

 

 

Ochrana kódováním

MEO Encryption Software je snadný kódovací a dekódovací program pro soubory jakéhokoli typu. Můžete snadno odesílat šifrované e-maily nebo vytvářet samorozbalovací šifrované soubory (otevře je pouze osoba znalá hesla).

 

 

 

 

 

koala hint

 

 

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce, nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

                                                     

zpět