koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY  VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA  KONTAKT  PORADENSTVÍ

  

 

 

TEXTOVÝ  A  HLASOVÝ  SOFTWARE

Pro detail programu si klikněte na jeho ikonku.

 

 

 

verbose_thumb

Profesionální převod textu na řeč

Verbose Text-to-Speech přečte nahlas jakýkoli text v počítači. Převeďte text na mp3 nebo wav a uložte jej pro pozdější poslech. Na nahrávku můžete pomocí měniče hlasu Voxal aplikovat vokální efekty a vytvářet různé charakterové hlasy. Změňte nastavení vlastností hlasu, rychlost, výšku a hlasitost, jak potřebujete

 

 

 

vox

Měnič hlasu v reálném čase

Pomocí Voxal Voice Changer zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom). Vytvářejte vlastní hlasové efekty. Aplikujte efekty i na již existující soubory (hudba) nebo postavy v počítaových hrách. Knihovna efektů. Překladač text - hlas.

 

 

esicon

 

Přepisový software

Express Scribe je profesionální nástroj, který pomáhá při přepisu hlasových diktovaných nahrávek. Přehrávání diktátu je s proměnlivou rychlostí, kterou si pisářka reguluje pomocí klávesových zkratek (bez myši) nebo instalovatelného pedálu. Program funguje s  textovým expandérem FastFox pro zadávání lékařských / právních frází a běžných frází pomocí klávesových zkratek. Funguje také se softwarem pro rozpoznávání řeči a automaticky převádí řeč na text.

 

 

fficon

 

Software pro rozšíření textu

FastFox je program pro rozšiřování textu používaný k rychlému a snadnému Vytvářejte vlastní klávesové zkratky pro libovolný text. Velká pomoc nejenom pro lékáře a právníky.

 

 

appicon

 

Lektor psaní & zábava

Softwarový program pro výuku psaní  KeyBlaze pomáhá se naučit,  jak urychlit psaní typem dotyku.

 

 

 

 

 

 

Počítadlo slov, znaků, řádků

TexTally je softwarová aplikace pro počítání řádků, která má písařkám pomoci spočítat počet slov, řádků nebo znaků v libovolném dokumentu. Vypočte také částku na základě vzorce, který zadáte pro účely fakturace. Program lze kdykoli aktivovat stisknutím klávesové zkratky, i když pracujete na jiných aplikacích. Lze kombinovat s Fast Fox (rozšiřování textu) a Express Invoice (fakturace).

 

 

 

Ochrana kódováním

MEO Encryption Software je snadný kódovací a dekódovací program pro soubory jakéhokoli typu. Můžete snadno odesílat šifrované e-maily nebo vytvářet samorozbalovací šifrované soubory.

 

 

 

 

 

 

koala hint

 

 

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce, nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

                                                      zpět